Microsoft Dynamics 365 Business Central lahendust kasutab maailmas üle 120 000 ettevõtte.

Kellele

Dynamics 365 Business Central on sobiv kasvufaasis olevatele ettevõtetele, kes soovivad kasutusele võtta tipptehnoloogial baseeruva tarkvaralahenduse, mis rahuldaks vajadused nii täna kui ka aastate pärast.

Tagab konkurentsieelise

Tänu tipptehnoloogiale, suurepärasele funktsionaalsusele ja pidevale innovatsioonile võimaldab konkurentidest ees olla. Dynamics 365 Business Central pakub valmislahendust, kuidas äriprotsessid üles ehitada, kuid jätab ettevõttele vabad käed oma konkurentsieeliste leidmiseks ning lahenduse nutikaks kohandamiseks enda soovide järgi.

25 aastat kogemust Eesti ja Baltikumi juhtivate ettevõtetega, luues koostöös konkurentsieelist pakkuvaid lahendusi.
BCS Itera AS - 50 oma valdkonna fänni

Parandab klienditeenindust ja lojaalsust

Dynamics 365 Business Central funktsionaalsus ja tehnoloogia toetab paindlikku kliendi- ja tootehaldust, mis võimaldab kasvatada klientide lojaalsust. Lahenduse tehnoloogia on integreeritud ka masinõppe ja tehisintellekti Microsoft Cortanaga. Dynamics 365 Business Centralit saab kasutada igal ajal igast seadmest.

 

Tehisintellekt on tulevik, seda ka majandustarkvaras. Nüüd on võimalik ka väiksemal ettevõttel võtta kasutusse uusim tehnoloogia!
Microsoft Dynamics365 ja Cortana tehisintellekt pakuvad kaasaegseima äritarkvara

Toetab kiiret kasvu

Pilve- ja rendilahendus toetab ettevõtte kiiret kasvu, kuna kasutajaid, võimsust ja funktsionaalsust saab paindlikult lisada vastavalt ettevõtte arengule ning vajadusele. Dynamics 365 Business Central on saadaval kuupõhise hinnastamisega.

 

 

Enam ei pea muretsema litsentside, serverite, mälu ja kõvaketaste pärast. Kõik on majutatud turvaliselt ühte suurimasse pilve - Microsoft Azure.
Microsoft AZURE on suurim pilv taevas.

Toetab terviklikku tarneahelat

Lahendust saab integreerida erinevate teiste süsteemidega nagu klientide, hankijate ja avaliku sektori lahendustega ning seeläbi automatiseerida ja digitaliseerida suur osa äriprotsessidest. Dynamics 365 Business Central kasutamisega jääb rohkem aega tegeleda ettevõtte põhitegevusega.

 

Excel, Word, OneNote on nüüd lahutamatult seotud Microsoft Dynamics 365 Business Central äritarkvaraga, pakkudes navigeerimist ja ühtset kasutusmugavust.
Office 365 ärilahendus nüüd otse majandustarkvaras!

Toetab tarka juhtimist

Tänu ärianalüütikale annab kõigile võtmeisikutele põhjaliku ülevaate ettevõtte tegevustest, finantsidest, varudest ja muudest vajalikest mõõdikutest. Dynamics 365 Business Central sisaldab kasutusvalmis Power BI graafikuid ning aruandeid.

 

Ärianalüütika on tänapäeval iga äri lahutamatu osa. PowerBI annab suurepärase ülevaate ettevõtte tulemustest ning sisendi tuleviku otsusteks.
PowerBI ärianalüütika toetab tarka juhtimist